Logitech | Mouse | M235 | Wireless | Grey/ black
| All | |
| Aku tüüp | AA |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.867 kg |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Hiire kaal | 84 g |
| Isehäälestuv | Yes |
| Kerimine | Yes |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Kujutegur | Right-hand |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Net weight | 0.80 kg |
| Nõutav USB | Yes |
| Nuppude arv | 3 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 332 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 38.00 g |
| PET | 29.00 g |
| Producer | Logitech |
| Producer product family | Mouse |
| Producer product name | M235 |
| Seadme liides | RF Wireless |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Taaslaetav | No |
| Tare weight (kg) | 0.067 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toote värv | Grey/ black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Battery |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows XP, Windows |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





